Zlecony.pl → Fotografia, filmowanie → Obróbka cyfrowa | |
Dane ogłoszenia | |
Koszt usługi | do uzgodnienia |
Obszar świadczenia usługi | Cała Polska |
Data dodania | 2015-06-19 18:36:26 |
Czas do końca | nie dotyczy |
Tytuł | |
Obróbka zdjęć,retusz zdjęć,fotomontaż,szparowanie |
Opis | |
Doświadczony RETUSZER oferuje swoje usługi z zakresu- Obróbka Cyfrowa Zdjęć. RETUSZ ZDJĘĆ. Obróbka Zdjęć na portale aukcyjne, allegro, sklepy www. SZPAROWANIE ZDJĘĆ, Wycinanie tła. Retusz biżuterii. OBRÓBKA ZDJĘĆ PRODUKTOWYCH. Obróbka Fotografii Produktowej. Obróbka Zdjęć Odzieży. Zdjęcia Ubrań typu Duch. Modelowanie Kształtu Odzieży na Zdjęciu. Obróbka Zdjęć Biżuterii. Retusz Zmarszczek. Modelowanie Sylwetki na Zdjęciu. Zlecenia. OBRÓBKA ZDJĘĆ PACKSHOT. Wycinanie Tła Ze Zdjęć. Fotomontaż. Kolaż. Łączenie Zdjęć. Przerabianie Zdjęć. Grafika Komputerowa. Retusz fotografii. Edycja zdjęć. Renowacja Zniszczonych Zdjęć. Przeróbka Zdjęć. Wycinanie Postaci z Tła. Przerabianie Zdjęć. Retusz zmarszczek.Photoshop. Rekonstrukcja zdjęć. USUWANIE TŁA. Poprawianie Zdjęć. Upiększanie zdjęć. Retuszer. Zlecenia. Renowacja zdjęć. Szparowanie włosów. ......... kontakt: post@3dweb.pl tel: 505 208 310 .......... Portfolio: http://3dweb.pl/retusz_i_renowacja_zdjec.html ................ RETUSZ ZAAWANSOWANY- z zachowaniem tekstury skóry, high end, beauty, fashion, z przeznaczeniem do druku, obróbka zdjęć w dużej rozdzielczości, fotomontaże, podmiana tła, szparowanie włosów, stylizacja, fantasy- wyceniane indywidualnie po zapoznaniu z materiałem zdjęciowym i wymaganiami. Oferuję także- RETUSZ ZDJĘĆ PRODUKTOWYCH, obróbka zdjęć ślubnych, retusz zdjęć modelek, obróbka zdjęć komunijnych, portretowych, dzieci, poprawa zdjęć wakacyjnych, fotomontaż, poprawianie zdjęć, podmiana tła, usuwanie niepotrzebnych detali, kolaż, fotomontaż zdjęć, wyszczuplanie sylwetki, retusz zmarszczek, wyrównywanie kolorytu skóry, retusz zdjęć dla mężczyzn- poprawa rzeźby mięśni, retusz łysiń, zaczerwień, zmniejszanie brzucha itp Oferujemy także OBRÓBKA ZDJĘĆ ODZIEŻY UBRAŃ (wycinanie tła, fotomontaż typu "duch", wklejanie tyłów "insert neck", modelowanie kształtu, usuwanie niedoskonałości),OBRÓBKA ZDJĘĆ BIŻUTERII- retusz zarysowań, podmiana kamieni, korekcja koloru, wyostrzanie, podmiana tła na białe, retusz zdjęć dodatków modowych. Obróbka zdjęć do sklepów internetowych, na aukcje, na allegro, retusz zdjęć wnętrz, obróbka zdjęć packsot, retusz zdjęć reklamowych, do druku itp Precyzyjne wycinanie przedmiotu z tła, SZPAROWANIE, podmiana tła na białe, retusz niedoskonałości, retusz rys i zabrudzeń, usuwanie uszkodzeń, korekcja kolorów i ostrości itp Obróbka zdjęć na allegro, aukcje, portale społecznościowe itp Pozdrawiam i zapraszam do współpracy. Portfolio: http://3dweb.pl/retusz_i_renowacja_zdjec.html kontakt: post@3dweb.pl tel: 505 208 310 | |
Liczba wyświetleń: 1980 |
Skontaktuj się z Usługodawcą | |||
Jeśli chcesz złożyć zamówienie na usługę, wybierz opcję "Złóż zamówienie". | |||
Jeśli chcesz wysłać wiadomość do Usługodawcy, wybierz opcję "Wyślij jako wiadomość". | |||
Kontakt: |
Treść wiadomości: |
Przepisz kod: | |||
Kod: | |||
Branże