Zlecony.pl → Dom, ogród, biuro → Inne | |
Dane ogłoszenia | |
Koszt usługi | do uzgodnienia |
Obszar świadczenia usługi | Cała Polska |
Data dodania | 2011-03-10 15:54:31 |
Czas do końca | nie dotyczy |
Tytuł | |
Akrylowanie, polimeryzacja posadzek i podłóg |
Opis | |
Zabezpieczenie wyczyszczonych posadzek i podłóg. Akrylowanie - jest to proces nakładania twardych powłok w celu zabezpieczenia podłóg, posadzek. Proces rozpoczynamy od maszynowego doczyszczenia posadzki w celu usunięcia pozostałości starej warstwy zabezpieczającej. Następnie na wyschniętą podłogę nakładamy nowe warstwy polimeru, czekamy do całkowitego wyschnięcia i polerujemy by utwardzić powłokę. Zalety polimeryzacji: - przedłużenie żywotności posadzki, - zabezpieczenie posadzki przed zarysowaniami, uszkodzeniami mechanicznymi, - zabezpieczenie przed wnikaniem brudu, - znacząca poprawa efektu wizualnego, - efekt antypoślizgowy i antystatyczny. Dodatkowo oferujemy: - impregnowanie i pielęgnacja podłóg granitowych i marmurowych, - czyszczenie tarasów zewnętrznych, gresy i terakota oraz inne kamienie Zapraszamy do współpracy MJK Service MeraClean biuro@meraclean.pl http://www.meraclean.pl tel. 791 474 152, 791 474 018, | |
Liczba wyświetleń: 1236 |
Skontaktuj się z Usługodawcą | |||
Jeśli chcesz złożyć zamówienie na usługę, wybierz opcję "Złóż zamówienie". | |||
Jeśli chcesz wysłać wiadomość do Usługodawcy, wybierz opcję "Wyślij jako wiadomość". | |||
Kontakt: |
Treść wiadomości: |
Przepisz kod: | |||
Kod: | |||
Branże