Regulamin

Regulamin określa zasady korzystania z serwisu Zlecony.pl. W sprawach nieuregulowanych ma zastosowanie prawo polskie. Regulamin może podlegać zmianom na warunkach omówionych poniżej.

Przedmiotem zlecenia może być każda usługa nie naruszająca w żaden sposób prawa.

Serwis nie jest stroną w stosunkach pomiędzy kontrahentami. Zadaniem serwisu jest umożliwienie użytkownikom znalezienia wykonawców przy pomocy swoich środków technicznych w postaci oprogramowania oraz serwerów.

Serwis Zlecony.pl nie bierze odpowiedzialności za szkody poniesione przez użytkowników serwisu na skutek nieodpowiedzialności pozostałych użytkowników.

W przypadku awarii systemu lub serwera na czas powyżej 24 godzin, serwis Zlecony.pl zobowiązuje się do przedłużenia czasu emisji zlecenia.

Zabrania się umieszczania aukcji/ogłoszeń dotyczących innych serwisów aukcyjnych bądź ogłoszeniowych (w tym odnośników do takich serwisów).

Serwis Zlecony.pl korzysta z narzędzi statystycznych Google tylko i wyłącznie w celu prowadzenia efektywnej kampanii reklamowej. Żadne dane klientów serwisu nie są w jakikolwiek sposób przekazywane dla Google.

Wszelkie prawa do serwisu są zastrzeżone.

(na górę strony) Podstawowe pojęcia

Serwis - strona internetowa www.Zlecony.pl służąca do zamieszczania ogłoszeń zamawiania usług.

Użytkownik - osoba fizyczna lub firma, która jest zarejestrowana w serwisie i aktywowała konto.

Zlecenie, ogłoszenie - jest to ogłoszenie dodane przez użytkownika serwisu w celu znalezienia wykonawcy.

(na górę strony) Zmiana treści regulaminu

Serwis Zlecony.pl zastrzega sobie możliwość zmiany treści regulaminu. W przypadku braku zgody użytkownika na wprowadzone zmiany, przysługuje mu prawo do usunięcia konta z serwisu.

(na górę strony) Dodanie zlecenia

Każda osoba, która ukończyła 18 lat może dodać zlecenie.

Dodanie nowego zlecenia wymaga podania danych zawartych w formularzu dodającym.

Każdy użytkownik rejestrując się w serwisie wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez serwis Zlecony.pl w celu umożliwienia późniejszego kontaktu z kontrahentami oraz otrzymywanie poczty elektronicznej pochodzącej od Zlecony.pl. Wszelkie dane osobowe umieszczone przez użytkownika podlegają ochronie zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity - Dz.U.z 2002r. nr 101, poz.926 - ze zmianami). Podanie danych jest dobrowolne, a ponadto każdemu użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania za pośrednictwem strony internetowej serwisu Zlecony.pl. Użytkownik może również zażądać usunięcia swoich danych z bazy danych serwisu.

(na górę strony) Obowiązki i prawa organizatora zlecenia

Organizator powinien jak najdokładniej opisać przedmiot zlecenia, ponieważ odpowiada za wszystkie nieścisłości i błędy zawarte w ogłoszeniu, a także za ich prawdziwość. Opis powinien dotyczyć wyłącznie przedmiotu zlecenia.

Zabrania się wielokrotnego umieszczania ogłoszeń o tej samej lub podobnej treści dotyczącej tej samej usługi dla tej samej branży.

(na górę strony) Zgodność z prawem wystawianych zleceń

Serwis Zlecony.pl zastrzega sobie prawo do usuwania ogłoszeń, których treść jest obraźliwa, niezgodna z prawem oraz obyczajami.

Zabrania się umieszczania ogłoszeń oraz zdjęć zawierających treści dotyczące: pornografii, wulgaryzmów, przemocy, rasizmu, narkotyków, oszustw, broni, aborcji, eutanazji, ogłoszeń i aukcji towarzyskich itp..

W przypadku stwierdzenia przez serwis naruszenia prawa lub regulaminu w treści ogłoszenia, będzie ono usuwane bez upomnienia, a konto osoby wystawiającej blokowane lub usuwane.


Pomoc
Jak dodawać zlecenia?
Jak zalogować się w serwisie?
Jak mogę zmienić treść zlecenia?
Jak aktywować zlecenia?
Jak będę informowany o ofertach?

Regulamin
Mapa strony
Kontakt

Poinformuj znajomych
E-mail osoby, którą chcesz poinformować o serwisie:

Twój adres poczty e-mail:

[Strona główna] [Pomoc] [Regulamin] [Mapa strony] [Kontakt]
  Wszelkie prawa zastrzeżone 2008-2018 © Zlecony.pl.
  Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
O serwisie Zlecony.pl
W naszym serwisie oferujemy Ci ogłoszenia w formie zlecenia oraz usług. Umieścić już dziś swoje zlecenia lub ogłoszenia o wykonywaniu usług. To świetna promocja Ciebie i Twojej działalności, a także sposób aby znaleźć osobę, która wykona dla Ciebie określoną pracę/usługę w formie zlecenia. Jeśli masz już dość serwisów, w których musisz się rejestrować - to świetnie trafiłeś. U nas dodanie zlecenia lub usługi nie wymaga żadnej rejestracji, a ponadto jest całkowicie darmowe !