Pomoc

(na górę strony) Jak dodać ogłoszenie?

Aby dodać ogłoszenie należy kliknąć na guzik na górze strony "Dodaj ogłoszenie". Następnie należy wypełnić wyświetlony formularz, zawierający pola opisujące zlecenie oraz Twój adres e-mail (pamiętaj aby był on poprawny i aktywny). Nie wszystkie dane zlecenia będzie można później zmienić, dlatego należy uważnie dodawać tytuł, kategorię oraz branżę. Po zatwierdzeniu formularza na podany adres e-mail zostanie wysłany list zawierający hasło niezbędne do zalogowania się w serwisie. Po zalogowaniu możesz aktywować swoje ogłoszenie klikając na linku "Aktywuj ogłoszenie". Po tej czynności Twoje zlecenie będzie widoczne w serwisie Zlecony.pl.

(na górę strony) Jak zalogować się w serwisie?

Logowanie polega na wpisaniu adresu e-mail podanego podczas dodawania nowego ogłoszenie oraz hasła, które otrzymałeś w liście e-mail dla tego ogłoszenia. Pamiętaj: dla każdego dodanego przez Ciebie ogłoszenie (dla tego samego adresu e-mail) przypisane jest odrębne hasło.

(na górę strony) Jak edytować treść ogłoszenie?

Aby edytować treść ogłoszenia należy kliknąć na guzik na górze strony "Edytuj ogłoszenie". Następnie należy się zalogować (patrz punkt wyżej). Po zalogowaniu należy wybrać opcję "Edytuj ogłoszenie" i wprowadzić zmiany w wyświetlonym. Po jego zatwierdzeniu Twoje zmiany będą od razu widoczne w serwisie Zlecony.pl.

(na górę strony) Jak aktywować ogłoszenie?

Aby aktywować ogłoszenie musisz zalogować się do serwisu wpisując swój adres e-mail oraz hasło przesłane dla aktywowanego ogłoszenie. Po zalogowaniu możesz aktywować swoje ogłoszenie klikając na linku "Aktywuj ogłoszenie". Po tej czynności Twoje ogłoszenie będzie widoczne w serwisie Zlecony.pl.

(na górę strony) Jak będę informowany o ofertach?

Jeśli Użytkownik złoży ofertę dla Twojego ogłoszenia, na Twój adres e-mail zostanie wysłany list zawierający treść oferty i kontakt do osoby składającej. Zaloguj się, jeśli chcesz przeglądać wszystkie oferty złożone dla danego ogłoszenie.


Pomoc
Jak dodawać zlecenia?
Jak zalogować się w serwisie?
Jak mogę zmienić treść zlecenia?
Jak aktywować zlecenia?
Jak będę informowany o ofertach?

Regulamin
Mapa strony
Kontakt

Poinformuj znajomych
E-mail osoby, którą chcesz poinformować o serwisie:

Twój adres poczty e-mail:

[Strona główna] [Pomoc] [Regulamin] [Mapa strony] [Kontakt]
  Wszelkie prawa zastrzeżone 2008-2018 © Zlecony.pl.
  Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
O serwisie Zlecony.pl
W naszym serwisie oferujemy Ci ogłoszenia w formie zlecenia oraz usług. Umieścić już dziś swoje zlecenia lub ogłoszenia o wykonywaniu usług. To świetna promocja Ciebie i Twojej działalności, a także sposób aby znaleźć osobę, która wykona dla Ciebie określoną pracę/usługę w formie zlecenia. Jeśli masz już dość serwisów, w których musisz się rejestrować - to świetnie trafiłeś. U nas dodanie zlecenia lub usługi nie wymaga żadnej rejestracji, a ponadto jest całkowicie darmowe !