Zlecony.pl → Dom, ogród, biuro → Inne | |
Dane ogłoszenia | |
Koszt usługi | do uzgodnienia |
Obszar świadczenia usługi | Cała Polska |
Data dodania | 2011-03-10 16:00:40 |
Czas do końca | nie dotyczy |
Tytuł | |
Czyszczenie i konserwacja podłóg drewnianych |
Opis | |
Oferujemy Państwu usługi czyszczenia bieżącego, gruntownego, usuwanie past, sidoluxu, oraz konserwacje podłóg: - drewnianych : olejowane, lakierowane, - drewnopochodnych Właściwa oraz systematyczna konserwacja wydłuża żywotność podłóg olejowanych i lakierowanych nawet kilka krotnie. Impregnaty zabezpieczające tworzą warstwę ochronną na powierzchni podłóg, dzięki czemu nie ulegają one uszkodzeniom i zużyciu tak jak nie zabezpieczone powierzchnie. Należy pamiętać że drewniana podłoga zaimpregnowana olejami lub woskami podlega szybszemu procesowi zużycia w porównaniu do podłóg lakierowanych, więc dla zachowania jej w należytym stanie konieczna jest konserwacja co najmniej 3 razy w roku. Zapraszamy do współpracy MJK Service MeraClean biuro@meraclean.pl http://www.meraclean.pl tel. 791 474 152, 791 474 018, | |
Liczba wyświetleń: 1212 |
Skontaktuj się z Usługodawcą | |||
Jeśli chcesz złożyć zamówienie na usługę, wybierz opcję "Złóż zamówienie". | |||
Jeśli chcesz wysłać wiadomość do Usługodawcy, wybierz opcję "Wyślij jako wiadomość". | |||
Kontakt: |
Treść wiadomości: |
Przepisz kod: | |||
Kod: | |||
Branże